Göz Kapağı Estetiği

goz-kapagi-estetigi

Göz kapağı estetiği yani Blefaroplasti, alt ve üst göz kapaklarındaki fazla yağların, kas ve cildin uzaklaştırılmasıdır. Daha canlı ve gençleşmiş bir görünüme,  bakışlarınızla kavuşabilirsiniz. Yapılan işlem uygulanacak prosedürlere bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi altında yapılabilir. Eğer göz kapaklarınızda düşüklük varsa; aynı operasyon sırasında bu da ortadan kaldırılabilir. Yine göz çevresi kırışıklıkları için cilt tazelemeye yönelik ek uygulamalar lazerler, hücre tedavileri veya botoks önerilebilir.

Operasyon için yapılan kesiler, üst göz kapağı için göz kapağının kıvrım yerine, alt göz kapağı için kirpiklerin hemen diplerine saklanarak yapılır. Sadece alt göz kapağındaki yağ torbalarından şikayetçiyseniz ; kesi, kapak iç kısmından da yapılabilir.

Operasyon sonrası soğuk uygulanması yapılmalı, önerilere mutlaka uyulmalıdır. Normal şartlar altında ödem ve morluklar 7-10 gün içerisinde geçer; ancak cilt tipine ve yapılan işlemin büyüklüğüne bağlı olarak ödem daha uzun sürebilir.

Merak Ettiğiniz Konu Hakkında Bilgi Almak için Lütfen 0530 146 95 45-0216 354 55 57 nolu Telefonlardan Bize Ulaşınız…

yag aldirma fiyatlari migren ameliyatı burun estetigi burun estetigi burun estetigi burun estetigi