Vaser Liposuction

Liposuction Korsesi Ne İşe Yarar?

Vaser Liposuction ve tüm yağ aldırma yöntemlerinden sonra giyilen Liposuction korsesi iki amaca hizmet eder. İlk olarak, Liposuction Korsesi elastik olduğundan baskı ile ödemi ve morarmayı en aza indirir. Bunun yanısıra Liposuction Korsesi sıvı toplanmasını en aza indirir. Liposuction Korsesi’nin diğer faydası da cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Unutmayın, Vaser liposuction sonrası iyileşmenin ilk birkaç günü çok önemlidir ve özel olarak tasarlanmış Liposuction Korsesi elastik sıkıştırma ile daha iyi estetik sonuçlara yardımcı olacaktır.

Vaser Liposuction Sonrası İlk Haftasında Ne Beklenir?

Vaser Liposuction sonrası ilk hafta boyunca, kişiden kişiye önemli ölçüde değişebilen morluklar (mavi / mor) sahne olabilir. Ayrıca morarma ile birlikte ciltte hassasiyet ve uyuşukluk da hissedebilirsiniz. Bazı durumlarda, hastalar iyileşmenin ilk haftasında histamin salınımına bağlı kaşıntı hissi yaşayabilir.

Vaser Liposuction sonrası ilk iki hafta boyunca, Vaser Liposuction sonrası ullanılan liposakşın korsesi morlukları ve ödemi en aza indirmenin yanı sıra daha hızlı sıkılaşmaya yardımcı olacaktır.

Vaser Liposuction sonrası iyileşme süresinin ilk haftasının sonunda, araba kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı hastalar masabaşı işlerine devam edebilir. Bununla birlikte, Vaserlipo sonrası ilk birkaç haftası boyunca yorucu egzersizlerden kaçınılması önerilir.

Vaser Liposuction Sonrası İkinci Haftada Ne Olur?

Vaser Liposuction sonrası ikinci haftanın sonunda, büyük ölçüde iyileşmiş olacaksınız. Bazı hastalar tamamen iyileşmişken, bazılarında hala geçmekte olan morluklar olabilir. Bu süreçte yer yer sertlik hissettiğiniz bölgeler iyileşme sürecinde olup, o bölgede vücut fibröz doku ve kollajen yapımına başlamıştır.

Vaser Liposuction Sonrası Morluklar İçin Ne Yapılmalı?

Vaser Liposuction sonrası morluklar için özel bir tedavi vermemekteyiz. Zira Vaser Liposuction sonrası morarma vücudun iyileşme mekanizmalarından birisi olup, müdahaleye gerek olacak bir durum değildir.

Vaser Liposuction Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Tıklayınız : https://www.resataktas.com/vaser-liposuction-fiyatlari

yag aldirma fiyatlari migren ameliyatı burun estetigi burun estetigi burun estetigi burun estetigi